Анекдоти про Тимошенко. Серія 3

Дописовий: Кожаные купить женские сумки в Киеве с доставкой

Що ж, нарешті! Продовжуємо публікацію анекдотів про нашу супер-пупер-політ-звізду Тимошенко-Грігян-Капітельман-Тєлєгіна-Нєлєпова, або простіше – юлекдотів.

Але  спочатку парочка покликів на дотепні дописи:

А тепер обіцяні Анекдоти про грип та иншу гидоту:

Є БЮТ!

Бьється серце там і тут:
і у нашому селі є БЮТ,
і у вашому селі є БЮТ.
І у нашому селі, і у вашому селі
є БЮТ!
З Украинский смысл.

Домінанта

Новини медицини: в процесі створення нової вакцини українські вчені винайшли спосіб видобутку сала з вірусу свинячого грипу.

Селекція

Дивлячись на верхні рядки підсумкових результатів чергових виборів, так і кортить сказати:
"Так, лайно спливає…".

Жертва ВОНи

В Києві виявлено першу жертву грипу A/H1N1. Сьогодні до лікарні було доставлено чоловіка у вкрай важкому стані. Діагноз: закрита черепо-мозкова травма, гематоми в області правого ока, численні удари і садна на обличчі.
Коментар хворого: Я тільки зайшов у маршрутку і кахикнув, а потім запитав : «Доброго дня, я не місцевий. Приїхав із Тернополя. Підкажіть, як потрапити на Майдан Незалежності, як у мене одразу потемніло в очах…»

Від противного

- У чому особливість цієї президентської кампанії в Україні?
- Вона будуватиметься на запереченні. Ющенко наполягатиме, що ці руки нічого не крали, Тимошенко – що ще не все пропало, Янукович – що вона не працює, Яценюк – що він не жид. А виборці – що вони не лохи…

Конвергенція

Дочірнє підприємство, створене на базі львівського ВО "Електрон" і Львівського автобусного заводу, почало випуск нового телевізора з двірниками. Новинка має сподобатись українцям, особливо перед виборами. Тепер, після виступу кандидата в Президенти або політичного рекламного ролика, досить на пульті керування телевізором натиснути кнопку, що приводить двірники в дію. При цьому плювки членів усієї родини змиваються двірниками легко й швидко. Поспішайте купити й отримати справжню насолоду!

 

Дивіться також попередню серію анекдотів про Тимошенко. Политические анекдоты. Зморилися від політики? Почитайте анекдоти про українців – самокритичність – це добре.

Доречні дописи:

  1. Анекдоти про Тимошенко. Серія 2
  2. Анекдоти про Януковича. Серія 2
  3. Анекдоти про Тимошенко

Відповісти

  

  

  

Можна вживати такі мітки HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Сповіщення

Сповіщення на пошту:

Надається FeedBurner

Архіви