Янукович – наркоман-збоченець? Частина 2

Продовжимо наші археологічні розкопки в нашаруваннях ригіанального шо?.. правильно – шоу.

Але, перечитавши першу частину, автор бачить, що у своїх розкопках він зарано занурився вглиб, пропустивши кілька шарів ідіотизмів. Виправім це неподобство.

Адже дехто, як виходить із ознайомлення з коментарями до відео, настільки, мабуть, вдурів від голубого блюдолизтва, що заявляє, начебто Янукович, попри свою недорікуватість, нібито справді мав намір боротися (а не сприяти поширенню) з наркотиками, а не тиснути на Інтернет, як припускав автор. Що ж – гаразд, розгляньмо й цей “погляд” і проаналізуймо відповідні шари януковичівських дебілізмів.

За наркотою – в міліцію

Гаразд, отже, пр*дент начебто, намагався боровся з наркотиками (а не рекламував і не закликав їх купувати, як могло видатися). Припустімо. Що ж, на хвилинку покинемо насміхатися над цим одороблом і навіть допоможемо йому.

Януковичу цікаво, де можна знайти наркотики? Ми йому підкажемо – в міліції хай пошукає. Навіть не варто смикати Могільова – хай Янукович сходить – ой, ну гаразд, пр*денту не личить – хай пошле свого підлеглого, колишнього генпрокурора Васільєва (який начебто й закупав ту наркоту) в найближчий відділок міліції Печерського району. Бо наскільки автору доводилося чути неодноразово й категорично від людей, що набагато краще розуміються на предметі за нього, нині майже весь обіг наркотиків в Україні контролюється саме міліцією. І це – одне з основних джерел її заробітків.

То от хай Янукович не морочиться з Інтернетом, а пошле Васільєва в найближчий відділок міліції Печерського району. А Васільєв хай зайде до начальника того відділку й шепне, що “Я от Віктара Фьодаравіча – нужни наркотікі”. І він отримає ті наркотики в найкращому вигляді, якісні й ув асортименті. Більше того, автор на виключає, що саме десь так воно насправді й було, а слова Януковича про закупівлю наркотиків в Інтернеті – вигадка для дурних.

Але якщо ми припустимо, що наркотики придбані саме в Інтернеті, то виникає дуже цікава картина. От нарада пр*дента з силовиками, один із яких – головний міліціонер Могильов, який уже якось, в певному сенсі, з дозволу сказати, знає, яким чином заробляє міліція. А от Янукович йому начебто повідомляє, що наркотики можна купити через Інтернет. Цікаво. То може пр*дент попереджає міліцію про появу небезпечного конкуренту з розповсюдження наркотиків?

Воно начебто й логічно – правда суперечить нашому засновку, про начебто боротьбу з наркотиками: виходить не бореться Янукович поширенню наркотиків, а сприяє тому.

Та й більше, знову нескладуха – бо навіщо то показувати на публіку?! Якщо вже Янукович хоче попередити одного зі своїх міністрів про щойно відкриту ним (через кватирку, ой, ні через Інтернет) небезпеку так би мовити корпоративним інтересам відповідного відомства, це можна й при тому набагато краще зробити приватно. В крайньому разі, можна зробити закриту нараду. Але робити таке публічно?!

Таки мабуть рекламував Янукович наркотики. Таки не виходить його виправдати – хоч ти трісни!

Янукович-шоу: За наркотою – в Інтернет!

Коли автор уперше побачив то Янукович-антинаркотик-шоу, він був таки дуже здивований. Наркотики можна купувати через Інтернет?! Невже?

Автор в Мережі вже понад десять років. Більше того, всілякими можливостями заробітку в Інтернеті цікавиться також уже давненько. Щось не чув про такий. Так, в Інтернеті є чимало не дуже моральних речей – так само, а то й ще більше їх є у відлучному (offline) житті. Так, в Інтернеті, принаймні західному, є аптеки, що продають ліки (в Україні автор таких не знає). Але щоби продавали наркоту?! Про таке автор почув допіру від самого Януковича.

От кілька цікавих коментарів від инших глядачів Янукович-шоу:

Мля,ну и дебил.Осталось сделать контрольную закупку оружия и малолетних проституток и все в интернет магазине.После этого можно смело закрывать интернет.

We should ALL be able to get drugs via the internet! Then we wouldn’t have to go visit the local drug dealing criminal scum! (Переклад автора: “Ми всі повинні мати змогу діставати наркотики через Інтернет! У такому разі ми не будемо змушені йти до кримінальних покидьків, що поширюють наркотики на місцях!”)

Таки далебі – реклама. А Янукович – супер-стар. Він заживає світової слави! Може його продати американцям? Нафіг їм їхній Обама? – він прісний. Ніякий проти Януковича. А так – і Україні пожиток, і американцям – жити буде веселіще. Можна, можна було продати Януковича Америці разом із усіма тими накупленими наркотиками… але не вийде.

Бо як мабуть абсолютно несподівано з’ясував для себе Янукович разом із колишнім генпрокурором Васільєвим, те, що вони зробили, становить

Склад злочину

Про склад злочину написала як завжди капосна Українська правда й… облом вийшов. І тоді В адміністрації президента спалили наркотики. Отакоє от. А ви кажете “наколотие апельсіни”.

Більше того, як заявив згодом один із закупівельників, купувалися ті наркотики насправді в Москві. І який це стосунок має до українських силовиків? Ні, цікаво просто, бо наприклад, якби Янукович закупав би наркотики не через Інтернет, а скажімо, телефоном, він що, пропонував би контролювати телефони?

Хоча чи були ті наркотики чи ні – тепер невідомо. Може й не було, може то просто брехав пр*дент? Понасипав у пробірки якогось порошку й розпікав силовиків? Виходить не рекламував – бо рекламував би, то споживав би, але ні – знищів, Льоні-космосу на заздрість. І Могильова також, виходить, не попереджав. А що ж робив?

Звернімося до слів одного видатного покидька від журна-лиз-тики:

Леонид Данилович, я хочу, чтобы вы меня больше использовали. Я ж для вас!…
Вы и так уже приняли непопулярные решения, и только потому, что (окончание фразы неразборчиво). А тут можно использовать телевидение. Сформировать общественное мнение, а потом проводить свои решения… Вячеслав Пиховшек

Так оте ж і робив – форміровал абшєсвиноє мнєніє – намагався. Тому й на публіку. І ми повернулись до того, що й намагались заперечити.

Вийшло, правда, як завжди в Януковича – самосатира. Невже ж у тому його оточенні немає жодної людини, що могла б підказати пр*денту, що йому не можна показуватися на люди? Зовсім не можна! Це йому шкодить! Таки, мабуть, нема. Добре, автор спробує допомогти Януковичу й тут.

Пане пр*денте, беріть приклад з Льоні-космоса. Не показуйтесь на люди. Не з’являйтесь на телебаченні. Не їдьте закордон. А головне – закрийте собі рота, а краще заклейте його собі скотчем. Инакше ви ризикуєте видати найстрашнішу військову таємницю сучасної Уркаїни: пр*дент – дебіл.

(Тепер ви розумієте, шановний читаче, чому автор послідовно вживає позначення “пр*дент”? То щоби не видати таємницю. Так ото ж – а ви думали.)

На й виходить, що набирається ще й на третю частину. І там, – от це вже точно – ми розглянемо все те, що не помістилося в перші дві.

Дописовий: Український форум про електронну безпеку й побіжні теми.

Доречні дописи:

  1. Янукович – наркоман-збоченець?
  2. Янукович – наркоман-збоченець? Частина 3
  3. За що Янукович убиває Тимошенко

3 коментарів до Янукович – наркоман-збоченець? Частина 2

Відповісти

  

  

  

Можна вживати такі мітки HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Сповіщення

Сповіщення на пошту:

Надається FeedBurner

Архіви