Дебільна політика й прекрасні церкви

cerkva.kp51a_s Є в автора така вада – любить почитати. Те би й було незле – але захоплюється. Оце так і нині трапилося: почав було писати про Януковича-наркомана, звернувся до Мережива в пошуках кримінальної оцінки тих дій і… застряг. Три дні – як у космосі. В кращому сенсі цього слова, звісно.

Але дещо цікаве про сучасне й минуле таки напорпав, то хочу поділитися – не пропадати ж добру. Спочатку про політику, а потім трішки про прекрасне – про українські дерев’яні церкви (тим-то таке фото).

Що, спочатку трішки про сучасність:

  • Феодальна Україна для чайників – нарешті дається чітка оцінка України як феодальної держави. Ніякий це не капіталізм, а саме феодалізм. Таке визначення дуже важливе для того, щоби усвідомити, на якій стадії розвитку суспільства й держави ми перебуваємо й отже, які задачі перед нами стоять.
  • Своя Булавка глаз Тимошенко не колет – це про гнійальний добір кадрів в БЮТ. Згадана Булавка – активний учасник сумновідомого Сіверськодонецького з’їзду сепаратистів 2004 року. А потім Тимошенко ще бідкатиметься, що мовляв, ой – чомусь зраджують! А чого ще чекати від таких “кадрів”? і будуть зраджувати, бо спробувавши зліпити сміття до купи чого ще сподіватися?
  • Недоверие к системе. Как опер спасает дело педофила в Краматорске – взагалі це про брудну “кухню” української міліції, але, чорт забирай, хоче спитати автор, наскільки те явище – педофілія – взагалі розвинуте в Україні? Адже багато жертв мовчать, а те що стає відомим – замовчується…

і про історію – недавню й трохи давнішу:

  • 10 лет без права на правду – розгляд можливости причетности до вбивства Георгія Гонгадзе закордонних спецслужб. Лише версія – та небезпідставна, й через те варта уваги.
  • Історія однієї містифікації – про так звану норманську теорію Русі, в тому числі етимологію самого слова “Русь”. Автора ця псевдо-теорія давно вражала свою кульгавою нікчемністю. Цей допис – ще один цвях у труну цієї московської брехні.

І нарешті обіцяні дерев’яні церкви:

Плануєте відпочити? Спробуйте зелений туризм в Україні.

Доречні дописи:

  1. Відео з Ютубу про історію України
  2. Україна й навколо: цікаві дописи
  3. Аргумент – нове видання, добрий старт

1 коментар до Дебільна політика й прекрасні церкви

Відповісти

  

  

  

Можна вживати такі мітки HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Сповіщення

Сповіщення на пошту:

Надається FeedBurner

Архіви