За що Янукович убиває Тимошенко

Далебі, цей невеличкий коментар слід віднести в категорію “Сміх та й годі”. Бо коли автор замислюється над причинами того, чому регіонали висунули Тимошенко такі нікчемні звинувачення – одне, нагадаю, стосується маніпуляцій з коштами, отриманими від Японії за квотами по забрудненню довкілля, а инше за купівлю машин швидкої допомоги в політики-корупційних цілях – йому на згадку спадає один анекдот:

Судять грузина за вбивство сусіда. Суддя каже: – Підсудний, розкажіть, як це сталося.
Грузин каже: – Приходжю я, значит, додому. Дивлюся, двері відчинені. Бачу, мій сусид мою жинку обнімає. Я хапаюсь за кинджал, але потім згадую: адже я також його жинку обіймав! Дивлюсь далі: мій сусид мою жинку роздягає! Я хапаюсь за кинджал, але потім згадую: я ж також його жинку роздягав! Дивлюсь далі. Мій сусид мою жинку валить на лижко! Я хапаюсь за кинджал, але потім згадую: я ж також його жинку валив на ліжко…


Суддя (стомлено): – Коротше, підсудний, за що ви вбили вашого сусіда?
Грузин (обурено): – Так ось, я свій член об його занавіску не витирав!

Суть анекдоту нескладно зрозуміти: злодія обурюють дії сусіда, та щоразу він встигає спохопитися – адже, спостерігаючи дії сусіда, він щораз згадує, що й він сам робив те ж таки. Отже, якщо винний сусід, то винний і він сам, а визнати це злочинець не готовий. Тому йому доводиться підшукувати якусь иншу причину, й така причина знаходиться. І втім, вона явно не достатня для виправдання такої суворої кари, але те вже вбивці невтямки. Головне, що він сам тепер виявляється не винний в тому, що ставить у вину сусідові.

Так і з нашити ригіаналами: звинуватити Тимошенко вони хочуть, але тоді доведеться викривати всі ті схеми, якими вони користуються, отримавши їх у спадок від Тимошенко. А цього їм не хочеться – бо хочеться красти і щоби нічого за це не було. Тому вони шукають такі звинувачення, які в разі чого не можна було б повернути проти них самих. От так і виходить анекдот.

ЗІ: У своєму інтев’ю Чорновіл каже:

- Как Вы оцениваете возможность ареста Юлии Тимошенко? Если власть хочет расправы, то стоило ли брать не вполне убедительную тему: "растратила деньги на пенсии"? Или больше не за что?

- Интересный вопрос. Есть за что, есть. Но Колесникова почему-то тоже "тащили" за "Белый лебедь" (после поражения Януковича на выборах, – ред.), хотя это, наверное, было единственное дело, в котором он был абсолютно невиновен.

Может, для того, чтобы пошугать-пошугать, а потом иметь возможность дело закрыть?

- Думаете, Тимошенко пустили по пути Колесникова?

- По Тимошенко – аналогично. Вот то, что в пятницу объявил Министр финансов Ярошенко по результатам аудита – там откровенная коррупция, откровенные уголовные дела, прямые факты хищения. По целому ряду фактов Тимошенко напрямую задействована. Говорят, ей уже начали "пришивать" машины скорой помощи (по данным СМИ, Тимошенко могут выдвинуть обвинение в расходовании бюджетных денег на авто скорой помощи, которые не соответствовали медстандартам, – ред.). Но и эти машины, я думаю – не худшее из всех дел.

Пока же Тимошенко навязывают обвинения, которые юридически безграмотны.

Але він, здається, просто не доводить свої міркування до логічного завершення. Не за Тимошенко, звісно, регіанали хвилюються, а за свої власні шкіри.

Доречні дописи:

  1. Янукович – наркоман-збоченець?
  2. Неймовірне дурепство Тимошенко як призвідник помаранчевої трагікомедії
  3. Янукович – наркоман-збоченець? Частина 2

Відповісти

  

  

  

Можна вживати такі мітки HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Сповіщення

Сповіщення на пошту:

Надається FeedBurner

Архіви