У Хмельницькому Партія регіонів і «Батьківщина» грабують комунальне майно разом

Поміщаю цей допис у доповнення й як ілюстрацію до серії статей “Чому опозиція програє вибори до Верховної ради”. Основна причина цілком очевидна: бо партія “Батьківщина” (чи то “БЮТ-Батьківщина”) НЕ є опозиційною партією, “Батьківщина” – це підрегіональна партія. Місто Хмельницький, і те, що витворяють бютівці в Хмельницькій міській раді (в обласній – не краще), – яскравий приклад облудности цієї псевдо-опозиційної партії. Бо коли вони виступають по телевізору, то дуже полюбляють похизуватися своєю нібито опозиційністю, а от коли доходить до діла – вони лише пильнують, як би то їм краще регіонам “лізьнути” – і про себе звісно не забути. От і вся “опозиційність” і вся “внутрішня політика” Хмельницького. А тепер сам допис.Партія регіонів і Батьківщина грабують комунальне майно - карикатура

Від потенційних союзників у боротьбі за Українську Державу багато чуємо про спільну опозиційну роботу, акції, участь у виборах. І повністю погоджуємося з тезою, що протистояти антиукраїнському режиму Януковича можна тільки разом. Та коли і як, власне, проявляється опозиційність?

Заявами наверху, деклараціями лідерів партій, круглими столами, чи діями конкретних депутатів, скажімо, в місцевих радах. Озвучувати звернення, створювати комітети, координаційні ради значно легше і простіше, ніж відстоювати інтереси людей щоденною роботою. І тут, надзвичайно прикро констатувати факт, що ті, хто увійшов в місцеві ради під прапором національно-демократичних сил, зокрема, «Батьківщини», не те що пасивні у боротьбі із владою, її сатрапами на місцях, а вже давно співпрацюють із режимом.

Мова навіть не про «тушки», спільні голосування, чи відверте небажання засуджувати в місцевих представницьких органах політичні репресії, антинародні реформи. Куди жахливіше виглядає факт спільного, взаємовигідного «дерибану» землі, комунального майна, бюджетних коштів, обдирання людей у повсякденному житті. Робота за схемою: і нашим і вашим. У Хмельницькій міській раді ПРиБЮТ неодноразово проявляв себе в усій красі під час різних голосувань. Але те, що сталося в ході останньої чотирнадцятої сесії 11 січня 2012 року не влазить у жодні мірки.

Нагадаємо, що за підсумками виборів 2010 року «Батьківщина» здобула 41 депутатський мандат із 60 й отримала посаду міського голови. Партія регіонів усього лише 5 депутатів. І на диво працюють вони разом, як одне ціле, як хороший годинниковий механізм. Особливо яскраво спільна робота проявляється, коли на порядок денний виносяться питання виділення земельних ділянок, передачі в приватну власність приміщень комунального майна. Цього разу «Батьківщина» практично самостійно подарувала приміщення в центрі міста приватному підприємству регіоналів, які навіть на сесію прийшли не в повному складі, прекрасно розуміючи, що союзники з «Батьківщини» все зроблять самі. Можливо міський голова Сергій Мельник і його однопартійці вирішили зробити хороший новорічний подарунок регіоналам. Чого, скажете ви, не виступити в ролі доброго діда Мороза. Місто не збідніє?! Громада стерпить?! Ще ген скільки того комунального майна, можна роздавати, продавати, дарувати.

Приміщення за адресою вул. Проскурівська, 1, площею 158,6 кв.м. із легкої руки Хмельницького ПРиБЮТ, очолюваної міським головою Сергієм Мельником, віддали в приватну власність ПП «Укрбудінвест К», яке напряму пов’язане з головою фракції партії регіонів у міській раді Оксаною Кольгофер, головою Летичівської РДА, депутатом облради від ПР Валерієм Кольгофером. Раніше там знаходилося поштове відділення №13. Воно обслуговувало тисячі хмельничан. Регіонали й бютівська міська влада перевели пошту, ніби-то на благо громади, в інше місце. Потім рішенням виконкому приміщення віддали в оренду ПП «Укрбудінвест К», прямо дотичному до одіозних представників ПР – Кольгоферів.

Далі ніби-то на благо, більшість «Батьківщини» й ПР усупереч Закону України «Про доступ до публічної інформації» скасувала рішення міськради про дозвіл надавати комунальні приміщення в приватну власність тільки після трьох років оренди. Минуло всього лише три місяці й 158,6 кв.м. майна, власником якого була громада, в самому центрі міста Хмельницький ПРиБЮТ без будь-якого докору сумління передав у руки приватній структурі регіоналів.

Проти розкрадання комунального майна регіоналами й «Батьківщиною» виступили депутати «Свободи». Вони наполягали на виключенні питання з порядку денного, проте «Батьківщина» проігнорувала пропозицію. Згодом, свободівці запропонували відхилити рішення й залишити приміщення в комунальній власності, наголошуючи, що це майно громади й такий «дерибан» – злочин проти хмельничан. Проте ПРиБЮТ не зважив на жодні аргументи.

Новорічний подарунок від доброго діда Мороза Мельника для союзників-регіоналів відбувся. Виконавці цієї афери потерли руки, громада залишилася ні з чим. Раніше, згаданому ПП «Укрбудінвест К» передали ще одне приміщення в центрі міста по вулиці Кам’янецькій, 66. Окрім того, в ході цієї сесії Хмельницький ПРиБЮТ віддав майже 1,5 га міської землі в оренду сестрі Оксани Кольгофер – Валентині (депутату районної ради від ПР).

Сподіваємося, що такі дії Хмельницького ПРиБЮТу не залишаться поза увагою громади, яка належним чином оцінить це спільне розкрадання майна.

Джерело: газета “Свобода” Хмельницький.

Доречні дописи:

  1. “Свобода” провела Парад вишиванок у Хмельницькому
  2. Як перекручують результати соціологічних досліджень. Частина 3
  3. Анекдоти про Садового-мера

2 коментарів до У Хмельницькому Партія регіонів і «Батьківщина» грабують комунальне майно разом

Відповісти

  

  

  

Можна вживати такі мітки HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Сповіщення

Сповіщення на пошту:

Надається FeedBurner

Архіви