Слова вдячности Президенту Ющенку

Є одна річ, яку я давно мав сказати, але все ніяк не міг добрати часу. Що ж, нехай це буде тепер – відновлюючи роботу цього плоту – хочу вказати вголос, чітко й ясно:

Я поважаю Президента України Віктора Ющенка. І я вдячний Віктору Ющенку за ті добрі речі, що він зробив.

Нині це – найважливіша річ, яку я маю сказати. Хочу сказати це саме зараз: коли багато хто відвернувся від нього, ба й більше – коли декотрі колишні поплічники відверто обпльовують Ющенка, коли вважається “нормальним” облаяти й принизити цю людину, коли бютовщинівські боти скаженіють при самій уже згадці цього прізвища – я маю це сказати і я це кажу: я поважаю Ющенка і я вдячний йому.

Мабуть, я мав сказати це раніше. Але коли? У 2005 чи 2006 я ще дуже мало розумів, що відбувається. Якесь – і то вкрай розпачливе – розуміння почало з’являтися допіру від весни 2008 – коли дурепало Тимошенко просрало програло Київські вибори – і то кому? сміх і гріхЛьоні Космосу Леоніду Черновецькому. Потім була мовчанка тієї скаженої погані Тимошенко як реякція на агресію Москви проти Грузії, і відтак усе почало ставати на свої місця. На жаль, запізно й дуже поволі.

Усе прояснилось остаточно 2009 – разом із укладанням злочинних газових угод стало ясно, що Тимошенко вчинила державну зраду, й питання кого підтримувати, звичайно, вже не стояло. Безумовно, правий був Ющенко, але водночас виходило якось так, що підтримувати його вже й якось ні до чого – шансів виграти президентські вибори він не мав. Окрім того, то ще й для мене такий важкий час був – ті 2009 й 2010 роки, що було не до Ющенка…

Найстрахітливіше в усіх цих подіях те, що пройдисвітці Тимошенко якимось чином – попри її вскаженілу зрадливість, брехливість, злочинність та й зрештою просто дурість – таки вдалося переманити на свій бік майже весь електорат Ющенка 2004 року – за виключенням якихось 9%. Як можна було проміняти шахрайську шибздічку Тимошенко (Грігян-Капітельман) на справжнього патріота України Ющенко? Як?! Справді надзвичайно цікавий предмет – досліджень на цю тему зустрічати мені не доводилось, а хотілося б почитати – але тут, мабуть, як завжди – доки сам не напишеш, ніхто за тебе не напише.

А от що можна й слід сказати зараз, це те, що таким своїм голосуванням колись помаранчевий електорат виявив свою не жахливу навіть, а якусь просто таки пекельну невдячність. Страшна невдячність, непрощенна – і тим виявився той український народ не лише вартим тих покидьків, яких йому підсовували – неважливо, чи то злодійка Тимошенко чи то двічі судимий Янукович – а й більше того, готує той одурілий народ собі страшне майбутнє. Страшний гріх, і страшною має бути кара.

Адже хто тобі буде робити добре, коли на добрі справи ти відповіси злом? Але невдячний народ, і відповідає чорною невдячністю на добро, що зробив для них Ющенко. То хто ж після того робитиме добро таким хамам? Не будуть. І правильно – бо нема для кого. Не варті.

Адже дякувати Ющенку є за що, і таких речей ой як немало!

За що слід подякувати Президенту Ющенко

Згадаймо самий навіть Майдан – вже не кажучи про діяльність Ющенка до 2004 року, яка також несла багато позитиву для України – але згадаймо принаймні хоч сам Майдан і те, що (неправильно) називали “Помаранчевою революцією”. Яким було основне гасло? Не “Свободу не спинити!” і навіть не “Разом нас багато, нас не подолати!” і вже поготів не “Схід і Захід разом!”. Основне гасло було “Ю-щен-ко”. І коли ти їдеш ескалатором на Хрещатику й дві смуги – вгору й униз – і з низу до гори – без перерви скандують – Ю-щен-ко! – то таки варто було побачити і почути.

І що, був би то Майдан без Ющенка? Та ніколи в житті! Просто би сиділи під тим Януковичем, тільки не з 2010, а відразу від 2004 року. І нічого б ніякі ні Тимошенкі (знаєте чому не скандували “Ти-мо-шен-ко”? Бо виходить “Ти-мо-шен-нік”), ні Мороз, ніхто. Та за одне це вже заслуговує Ющенко на шану й повагу. Але ж ні! Ще чогось бракує…

Так і зробив Ющенко набагато більше! От по пунктах:

 • утвердження демократії й самі вибори 2004 року, і парламентські вибори й вибори Президента 2010 року проведені демократично. Навіть близько не порівняєш з тим фальсифікаційним шабашем, який коїться з разу в раз у тих таки москалів, не кажучи вже про Білорусь
 • голодомор визнано геноцидом, проведено суд і названі поіменно злочинці
 • заходи з підтримки української мови – дубляж фільмів, іспити у ВНЗ, в аспірантуру на українській мові
 • повернення історичної пам’яті – створено Український інститут національної пам’яті, відроджено Батурин, Чигирин. Сюди можна віднести й надання звань Героя України не тільки Стусу й Івасюку (яким це звання чомусь “залишили”), а Шухевичу й Бандері

А ще окрім того – скорочено термін служби в армії до одного року – це було і це важливо, а ще свобода слова, а ще міжнародний авторитет, якого набула Україна внаслідок Помаранчевої революції – отже внаслідок діяльности Ющенка! А ще виплати при народженні дитини. Невже все забули?!

А ще повторний продаж “Криворіжсталі”, а ще робота по вступу в НАТО, і підготовка до інтеграції в Европейський союз, і вступ у СОТ! Та наскільки ж це треба бути невдячною поганю, щоби все це забути?

А ось іще:

Далебі, Ющенко – людина гідна поваги й слів вдячности. І навіть не для Ющенка це потрібно, а для вас самих, щоби була мотивація у людини, яке хоче зробити щось добре – таки зробити це, не побоюючись, що відповіддю будуть плювки в спину, як не в обличчя.

І звичайно, я не ідеалізую Ющенка. Він – жива людина, а не янгол во плоті, який якимось дивом потрапив до нас на грішну Землю. Є у мене на його адресу й певні закиди, найбільший серед яких те, що нічого ж він ніц не пояснював, не розмовляв із народом чесно й відверто, а тому правда про події тих років стала очевидною надто пізно.

Але будьте вдячними – не для когось, для себе будьте вдячними. Просто для того, щоби дати гарантії людям, що прийдуть після Ющенка, в тому, що на їхнє добро невдячна свинота не відповість злом.

Просто скажіть, дякую вам, пане Ющенко, за Майдан і за надії, за те, що ви зробили, й за те, чого не встигли, але дасть бог сил – зробите. З того починається одужання. Ваше одужання.

Дякую за увагу.

Доречні дописи:

 1. Неймовірне дурепство Тимошенко як призвідник помаранчевої трагікомедії
 2. Тягнибок – наступний Президент України?
 3. Ющенко правильно критикує Тимошенко

31 коментарів до Слова вдячности Президенту Ющенку

 • Треба зрозуміти що від початки цих виборів 2004-го, це було її завдання. Завданням було повалити помаранчевий уряд не давши йому змоги провести зміни. Тягнибок як кріт іде з парою із конституційними змінами злозвісного пакетного голосування. Це була Кремлінська стратегія повалу України.

  • admin

   Дозволив ваш коментар попри його недоладність.

   “це було її завдання” що це означає? “її” – отже, йдеться про “вону”, себто про Тимошенко?

   А до чого тоді тут Тягнибок? І який стосунок він може мати до того пакетного голосування, коли проштовхували поліреформу Кучма й Мороз, а домовлявся з ними Ющенко?

   Та й ще вислів такий недолугий: “кріт іде”?! Ви хоч бачили колись живого крота?

 • Мирослав

  Хотілось би запитати автора – чому він не включив до списку здобутків Ющенка розрив газового контракту, згідно з яким ми платили 45 дол. за 1000 куб.м. (і повинні були так платити до 2012 року). Для полегшення наведу варіанти відповідей: 1) зловмисно утаїв; 2) забув, засліплений величчю інших здобутків Ющенка; 3) не згадав, оскільки досі наживається за рахунок цього розриву; 4) планував цей розрив приписати Тимошенко-Грігян-Капітельман-…
  З нетерпінням очікую відповіді. Не заперечуватиму, якщо вона появиться у вигляді статті.

  • admin

   Ваша іронія недоречна. Я справді забув про той епізод просто через те, що писав дещо похапливо – бо дослідити питання ґрунтовно часу не мав, та я й не претендував на вичерпність.

   Але порівнюючи домовленість, досягнуту щодо газу 2006 року Ющенком (умовно кажучи), із тим страхіттям, яке привезла 2009 року Тимошенко-Грігян-Капітельман-…, можна й справді сказати, газова домовленість 2006 року – великий успіх. Та й не Ющенко розривав той договір, а Газпром, наскільки пригадую.

   Написати про це й сам давно планую – навіть трохи матеріялу вже накопичено. Але річ у тім, що є й іще кілька тем, про які я так само давно вже маю намір написати, та ніяк не візьмуся – якто про те, як я три тижні був членом “Батьківщини”. На все свій час. Але про запит ваш пам’ятатиму, у список робіт додав.

  • цьоцьо

   45 дол., як Ви пишете, була політичною ціною за лояльність до Москви. У самій московщині на той час ціна була значно вищою І Ющенко почав процес виведення України з-під Москви. За це його ординське ханство з Кремля люто ненавиділо. Для цього вкрай була потрібна якась політсила, хоча би наближено подібна до демократичної. Цю політсилу, як і деякі інші завдяки Кремлю було створено. БЮТ, на чолі з “БАХІНЕЮ” якраз і мав завдання розколоти Україну на кілька частин, з яких частина мала відійти до московщини. Погрози Цілі обнести Донбас колючим дротом!? забули? Завдяки Ющенкові цього не сталось.
   Усі жидівські партійні утворення, які пройшли до ВР під прапором НУ, а потім перебігли до Тимошенниці та відкрито почали “валити” Ющенка!?
   Я сам маю претензії до Ющенка, особливо до його найближчого оточення – “саратнічков”.
   Вважаю, що ми мали дійсно українського проукраїнського президента. І хто зна коли ще з”явиться дійсно лідер української нації?
   І хто знає, скільки ми приречені вибирати між жидівкою у вишиванці та з косою – ставленицею Москви, та між відвертим вуркаганом – бандюком, також ставлеником Кремля?

 • Дякую за Ваші слова вдячності ПЕРШОМУ УКРАЇНСЬКОМУ президенту.

  • admin

   Дякую вам за коментар. На жаль, маю повторитись, що розуміння того, who is who в тій колишній здавалося б парі Ющенко і Тимошенко, прийшло до автора надто пізно. Про те шкодую.

   Утім, до багатьох українських виборців воно, як свідчать рейтини, не прийшло ще досі. Що ж – будемо працювати на цим.

 • Горець

  Що можна сказати панові “українцю” – більше стати на граблі і дістати ними по чолі так, щоб цей народ більше ніколи не піднявся…

  • admin

   Довго думав, чи залишати коментар вище – якось він написаний так, ніби уві сні писаний. Але залишу – для колекції й повноти картини.

 • Марта

  Я повністю Вас підтримую І дякую, що Ви на це спромоглися, бо чомусь мені завжди бракує часу. Мабуть -це самозаспокоєння. Ми тепер варті того, що маємо. Потрібно лиш повернутись в 2004 рік… Який тоді був стрибок вперед…, ХИТРЮЛЯ мясяць після іннагурації вже хотіла стрворити імпічмент, де тоді ми були. Ми прислухались до різних пліток про родину НАШОГО ПРЕЗИДЕНТА, а що в теперішнього все ідеально? Чого мовчимо, бо не має свободи слова, а тобі все можна було писати – папір витримає, а чи витримувало серце людинини. Чи Ющенко мав дивитись кому ми ж самі даємо взятки і хочемо, щоб хтось з цим боровся, а тепер вимагають і ніхто не нарікає! Таких чому чотні… Ми невдячні і тому все в нас так виходить. Не цінимо свого… ДЯКУЮ ВАМ, НАШ ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ ЮЩЕНКО!

  • admin

   Абсолютно – “Ми тепер варті того, що маємо.” – цілком слушна думка. Такі, якими нині українці є, не варті кращого ніж той придуркуватий “профффесор”. То ж ні на що нарікати, окрім як на самих себе.

   Це потрібно зрозуміти й відчути до глибини розуму й глибини серця – а потім усвідомити свої помилки, й починати виправляти їх. Починати бодай з того, щоби визнати – час президентсва Ющенка, був найкращим для України. Инша річ, що було багато паскуд – і той таки Янукович і та його напарниця по ПРибЮТу “Юля” – які шкодили й Ющенку й взагалі Україні – по чорному. А дурний народ цього не зрозумів, і за те тепер покараний.

   Тому визнання заслуг Ющенка, це ще й спокута – своїх гріхів тай насамперед перед собою. Якщо це буде – тоді й буде надія на краще життя.

 • від народу

  Так багато в чому ви праві і не праві. Народ розуміє, але це народ, а не населення. А є ще в Україні “населення”, про яке і Ющенко говорив – люди без роду і племені, які продаються і продають, чи за 1кг гречки, чи за 1млн.грн. – різниці не має. Але вони є і в парламенті, і на базарі, і в бомжах. Це “населення”, яке хилиться туди куди вітер віє, у їхніх генах сидить переляк, вони прищеплені радянською вакциною, і являються невиліковно хворі. І поки на вибори буде ходити таке населення, новому поколінню поки що не зараженому, буде важко змінити життя у цій країні. А деградація продовжується.

  • admin

   Не дуже зрозумів, в чому я був неправий – а хотілося б почути.

   А щодо вашого зауваження загалом погоджуюсь – більшість виборців в Україні сущих не усвідомлюють ані своїх інтересів ані того, як слід ці інтереси пов’язувати зі своїм вибором. Ця “інтелектуяльна непритомність” і справді визначний чинник жалюгідного стану справ в Україні.

 • 5.45

  Я з прихильників Ющенка від початку і дотепер. Майже все правильно у сповіді автора, окрім одного – “не пояснюва він народові”. Пояснював, на пальцях і терпляче. Але не чули ми його, бо інші глушили і кричали голосно, дуже голосно “лови злодія”. Ми й ловили і висміювали. Замість чути йогоаргументи і доносити до тих, хто глухий і сліпий. А тепер лікті кусаємо. Хіба вперше у нашій історії?
  Ось і зараз – хто чує наші з Вами голоси? А голос паплюжників Ющенка звучить з кожного сайту. Це – війна, яку ми програЄмо.

  • admin

   Вам краще. Я не можу себе віднести до стійких прихильників Ющенка – моє ставлення до нього досить сильно коливалось. Зрештою, я про це написав.

   Щодо пояснень своєї позиції Ющенком. Можливо, це лише у мене склалося таке враження. Втім, наскільки можу судити, це не так – тобто, це не лише ммоє спостереження й не лише мій закид. Протидії вскаженій антиющенківській (а по суті справи антиукраїнській) пропагадні БЮТу майже не було. Не було чітких оцінок, не було пояснено внутрішній зміст тих скаженств БЮТу й Тимошенко. Тому правильна оцінка діяльности Ющенка з’явилась надто пізно навіть у мене – людини, яка цікавиться політикою з молодих літ.

   У більшости ж проукраїнського електорату правильної оцінки Ющенка немає й досі: більшість все ще перебуває в тимошенківській зазомбованости, ошуканости. Гадаю, в цьому є вина й Ющенка, й ще більше його партії, й також, даруйте, нас. Тому, властиво, я й написав цей текст – намагаюсь виправлятись.

   • 5.45

    Щодо партії Ющенка – згода. Вина величезна. Але думаю, що крім недолугости там причина в аґентурі. Крім того у нас нема трибун. Усі засоби виховання і впливу є в антиукраїнських руках. Поки не з’являться новоукраїнці, що любитимуть Україну “до глибини своєї кишені”, ми тих рупорів не матимемо. Колись була Просвіта справжня, а не формальна, колись була інтеліґенція, якій народ вірив. Зараз – безнадійно дурні або й розумно-ворожі ЗМІ. І міністр освіти, який пильно стежить за “правильною” освітою. Треба збирати ті струмки правди і творити з них ріки, але як то зробити, не знаю, на жаль. Кожен повинен робити максимум можливого на своєму місці…За Вашу позицію і працю щира подяка. Хоча нас і відкинуто назад, шлях наш видовжився, вірю, що точку незворотности ми минули.

 • українець

  Дякую автору за статтю! Я з самого початку розумів наміри Ющенка та роль Тимошенко в цій історії, навіть попереджав її чим це для неї може скінчитися, але… Все ж таки головна помилка Віктора Андрійовича була в тому, що він справді не зміг донести до народу свої дії та наміри, я розумію чому, колись і я був таким же, надіючись на розуміння з боку оточуючих моїх дій без пояснень, але це була помилка, людям треба все розжовувати. Ющенко повинен був в усіх засобах масової інформації кожен день розказувати про успіхи і здобутки, як це робилось в Радянському Союзі, при КУчмі а також намагаються робити регіонали, але на відміну від Ющенка, який справді робив те, про що можна було б казати на кожному кроці, інші тільки брехали, Що Радянський Союз, що Кучма (а це

  • українець

   (а цей покидьок брехав більше всіх, тому що на відміну від безмізких регіоналів був розумним та хитрим), що ж стосується Януковича, Азарова та всієї цієї компанії, то це вже клінікаґ. і приходить в голову думка про адекватність людей, які за них проголосували.

   • admin

    Кучму досі мені складно оцінити. Як його оцінювати, коли його роль в тих злочинах, до йому приписують, досі не з’ясована? Складно його оцінювати.

  • admin

   Дякую за коментар. Що ж додати – я вас цілком розумію й підтримую. Але ж от дивна річ, якщо почитати ці коментарі, то може виникнути враження, що підтримка Ющенка ледь не загальна – але ж звідки тоді такі страхітливо великі показники рейтингів за тих паскуд із Бютовщини? Хто ці йолопи, які досі годні голосувати за ту мерзоту? От які питання постають.

 • українець

  А ще давно плекаю думку про те щоб згуртувати передових українців-патріотів разом з якими ми змогли б повернути собі владу в цій країні. Для цього треба якось українцям донести думку про те, що тільки своя влада зможе розбудувати для них краще життя. Адже вроджена природна індівідуальність кожного українця, невизнання ніякого панування над собою та волелюбність, не визнання ніяких авторитетів, а значить тільки такий же самий українець зможе стати у керма держави, не пригнічуючи дух свого народу, бути йому і Батьком, і слугою, і ватажком в усіх справах. Ющенко був ідеальним варіантом, але люди були до нього не готові. Він дав людям можливість відчути свободу і власну відповідальність за вибір і своє життя, але вони знову впрягли голову в ярмо, як той скот що змаличку звик тягнути воза на якому зараз сидять розкабанівші похабні свині “слуги народу” яким вже давно б пора були надавати стусанів та разом з возом викинути в прірву.

  • admin

   Ну, щодо “Ющенко був ідеальним варіантом” тут ви, звичайно, поквапилися. Але безумовно, що на таке, м’яко кажучи, зневажливе ставлення, яке багато хто виявляє до нього нині, він не заслужив.

   А щодо “згуртувати передових українців-патріотів” – то вже є Свобода – то навіщо шукати чи намагатись робити ще щось? За Свободу я голосую з 2006 року, їхніми діями задоволений і навіть більше того, допомагаю їм, беру участь у їхніх акціях. Чудова партія – просто понад усі сподівання. Навіщо ще щось шукати?

   • 5.45

    Хотілося б, звичайно, вірити, що є українська партія – Свобода, але мені заважає пам’ять. Створювалася Свобода тоді, коли треба було відтягнути від Ющенка найбільш радикальних українців, власне згуртувавши їх. Чи не повинні були тоті українці ТОДІ підперти Ющенка? Інших відібрала криком і брехнею Тимошенко. Чи є у Свободи реальні справи, окрім гасел? Перерахуйте, з ласки своєї.

 • Сармат

  Я з тих хто і сьогодні підтримує майдан і став би до їхніх лав , коли б він відбувся заново. Бо майдан не був помилкою і люди на майдані не чинили ніяких злочинів,ніяких вбивств , насилля і т.п.
  То чому ж ті хто є і були проти майдану, а це комуністи на чолі з Симоненком Петром, члени ПР, дехто з
  російсько мовних, і особливо наш “добрий ” сусід Росія, називають людей, які приймали участь у акції
  називають “оранжистами,фашистами,бандерівцями, запроданцями і ще бозна ким?
  А на майдані були справжні українці-патріоти, які осмілились виступити проти сваволі,порушення законів і Конституції України владою, і були підтримані як в центрі так і на сході,півдні, півночі і заході.
  Так, при великих сподіваннях не вдалося все зробити як хотілося б , одначе ж майдан має і свої
  позитиви, він вказав людям , хто є хто, і як треба боротись з олігархічною владою, з ворогами нашої держави і народу. Не зуміли обрати і зробити владу саме українською, національною, патріотичною яка б виходила виключно з національних інтересів громадян України. Вважаю що не було помилкою обрання Президентом України Віктора Андрійовича Ющенка – який прагнув творити тільки добро Україні і громадянам України. Як президент був великим патріотом , людиною з добрим досвідом роботи ,заслуженим економістом, з доброю освітою, як людина – спокійний , виважений, делікатний порядний, чесний, інтелігентний.
  Дуже не подобався Росії, яка вела шалену антиющенківську агітацію, як до виборів так і після.
  Нажаль багато хто, а в першу чергу вище згадані комуністи КПУ ,ПР, вітренківці, русскоязичниє, разом з товстосумами – олігархами,яких аж ніяк не влаштовували наміри Ющенка, не дали йому втілити ідеї які він сподобав, одначе ж зроблено доброго Президентом України багато.
  Пригадаймо, як ми жили ” мільйонерами” на купоно карбованці при президентові Кравчуку Л.М.( не в образу мовлено, бо то був перший президент і напевно йому було найважче), або при президентові Кучмі Л.Д., коли
  пенсії і зарплати не виплачувались роками,зростали ціни, росла й коррупція.
  А саме Ющенко В.А. зробив гривню рівноправною валютою нарівні з доларом, саме при ньому було погашено усі
  заборгованості по пенсіях і зарплатах. При Ющенку В.А. значно зросли пенсії і зарплати, збільшено допомогу багатодітним сім”ям, матерям на народжену дитину. Хіба те можна забувати?
  В світі не ісує країн , де б комуністи виступали проти незалежності своєї країни – у нас вони є, і саме так чинять.Чи можна покладатися на таких ,чи здатні вони терпіти нестатки і тим паче йти на пожертви заради свободи і щастя свого народу? Ні вони швидше підуть на розвал і дескридитацію держави, за правилом “чим гірше тим краще”.Саме для них справжні сини і дочки України є зрадниками, запроданцями,ворогами українського народу”буржуазними націоналістами”.
  Президент України Ющенко В.А. був неугодний Росії бо був палким прихильником Європейської і Євроатлантичної інтеграції України, виступав за створення єдиної помісної Української православної церкви, боровся за те щоб в нашій державі українська мова була єдиною державною мовою.
  Ющенко В.А. витримував ” дистанцію” і був на належній відстані від Кремля.
  Політична діяльність президента була не суголосною з іншими гілками влади(чи не в цьому драматизм і невдачі?) а за таких умов дуже важко реалізувати державну програму.
  Таким був колишній Президент України Віктор Андрійович Ющенко, а влада як була так і є на сьогодні по своїй сутності не українсьною,не національною.
  Тепер більш конкретно що ж доброго зробив ЮщенкоВ.А. за час коли був Президентом України.
  1.Зробив українську мову єдиною державною.Мова- це наша національна ознака, в мові – наша культура, ступінь нашої свідомости.
  2.Завдяки Ющенку В.А. ми віддаємо гідну шану борцям за волю України, в тому числі й великому гетьманові Івану Мазепі, воякам ОУН-УПА (звичайно крім комуністів).
  3.Вшановуємо жертви комуністичного режиму на державному рівні.
  4.Багато зусиль поклав Ющенко аби розкрити очі і показати всьому людству масштаби української трагедії 1932-1933 років, коли комуністичною владою було знищено 10 мільйонів українців.
  5.З руїн відновлено історичні памятки: як гетьманський палац у м. Батурині,Софію Київську, м. Чигирин і ін.
  6.За ініціативою Ющенка створено цілу низку музеїв, втому числі музей радянської окупації, музей УНР ім.Грушевського, меморіальний комплекс героїв Крут.
  7.Довів до людей,показав, що ми є укрвїнці і маємо свою історію, а не написану для нас росіянами.
  8.Впровадив патріотичне виховання молоді в школах, в армії, ВНЗ, цим хотів відродити нашу Національну Самобутність.
  9.Прагнув будувати Державу на національній основі.
  10.При Ющенку ,як ніколи, можна було вільно висловлюватись, говорити як думаєш.
  11.На розгляд .до ВР Ющенко подавав пропозицію про скасування карколомних пенсій і зарплат депутатів і різного роду чиновників, і не його вина що цю пропозицію було відхилено.
  12.Саме при Ющенку суттєво зросли розміри пенсій і зарплат, різні види допомог малозабезпеченим.
  13.Ющенком було відмінено купоно – карбованці і врповаджено гривню, яка стала рівноправною валютою нарівні з доларом.
  14.При Ющенку було виплачено всі заборгованості по зарплатах і пенсіях.
  15.Втілював у життя незалежну ні від кого політику, був за вступ України в НАТО (захист від будь-яких посягань і будь-кого), був проти відродження імперії.
  16. Дбав про добробут матерів і новонароджених дітей, багатодітних сімей.
  Хотів більше зробити добра людям – не дозволили депутати, олігархи та комуністи.
  Перед виборами Ющенка ,кандидита в президенти, труїли, не вийшло, то тоді на озброєння було взято інше – засоби масової інформації,почали поливати брудом,втовкмачувати людям в головищо у всіх бідах винен він, Ющенко президент. І знову ж робили це ті ж самі Росія, ПР і комуністи на чолі з Симоненком.
  Посол Росії Чорномирдін образив Президента і що? ВР , коли розглядали заяву тодішнього міністра Огризка, підтримала і захищала Чорномирдіна, а не свого ображеного президента.А Мєдвєдєв його ще й нагородив орденом “За заслуги”.
  У пресі , на телебаченні, в інтернеті в коментарях, хто як придумував почали ображати Президента:
  пасічником, археологом (за пристрасті Ющенка до археології і старовини), а що в тому поганого?
  Зрозуміло все те робилося щоб ідіотично-принизливо “зачепити” людину, це робили ті в кого в голові не вистачало клепки. Як можна ставити в докір президенту Ющенку , чи то зневажати його, за те що він надлюдськими зусиллями змусив нас усіх і цивілізований світ схилити голови над замученими, загиблими з голоду, сказав правду, про яку за радянських часів ми і мріяти не могли, навіть вдома в своїй сім”ї говорили про голод пошепки.
  Недоумок не зрозуміє цих слів, а розумна людина сприйме їх по своєму, в міру розуму.
  Росія завжди, проводячи ворожу політику , брала Україну її ж руками. Так було за часів козаччини, так було і в 1917-1920рр коли Коцюбинський, Примаков, Щорс, Махно, Боженко і ін.воєнначальники здобували Україну для Росії, життями українців.
  Ющенко прагнув змін у державі, хотів аби влада у нас була українська ,національна, хотів змінити рабство на волю, безправ”я на права і обов”язки, брехню на правду. Хотів відродити свою Національну Самобутність.
  Звичайно у вирішенні президентом державних проблем були і помилки, а в кого їх не було?
  (Хіба що у Леніна і Сталіна??)
  1. Не посадив бандитів у тюрми.
  2. Зросла корупція.
  3.Не навів належного прядку в судах, прокуратурі, СБУ, МВД.
  4.Не заборонив КПУ, як злочинну організацію (див. коментар вище)
  5.Не заборонив низку громадських, явно ворожих Україні і народу організацій як-то : “Русскій блок”, “Партія політікі Путіна”, “Русскоє казачество” і ін.
  6.Допустив вседозволеність замість справжньої демократії.
  7 Не було належного контролю за виконанням Указів, постанов, розпоряджень, навіть законів і конституції.
  8. Не зумів розпустити ВР і обрати нову, а також місцеві органи.
  9. Не зумів створити сильну політичну українську патріотичну партію і очолити її.
  10.Не зумiв зняти з депутатыв ” недоторканiсть” i пiльги.
  Як би то не було, час розсудить і дасть оцінку діяльності Президента України Ющенка Віктора Андрійовича, не тільки його, а й Симоненка Петра Миколайовича теж.
  Слід залишений Ющенком в історії не буде забутий.
  Чи вірете Ви у таке?
  1, Що Ющенко, сам себе отруїв?
  2.Кірпа (міністр залізничного транспорту) сам себе застрелив?
  3.Кушнарьов -загинув за власним бажанням?
  4.Чорновіл В. загинув випадково у автокатастрофі?
  5.Кравченко – двічі вистрілив сам у себе?
  6.Гонгадзе – сам собі перерізав горло?
  7.Алєксандров-журналіст,випадково повісився?
  8.Єрмаков – політик, загинув випадково?
  Жодна з цих справ не доведена до логічного кінця.
  У нас же ,починаючі від прибиральниці ,сторожа, підлітків всі добре” знають кого треба “саджати” вішати, відправляти до тюрми і т.д.

  “Власть в СССР принадлежала КПСС и была безпредельной, безраздельной, монопольной, и с каждым годом все больше и больше становилась пропасть между рядовым коммунистом(безмолвным и бесправным)и классом партноменклатуры,а и подавно мужду КПСС и простым народом.
  Конституция 1924 года закрепила ленинскую модель советской власти а это . Ступенчатые выборы т. е. снизу доверху,простым голосованием.Суды избирались народом.Все богатства страны об”являлись народными, с целью уничтожения всякой эксплуатации.Но с приходом к власти Сталина Эти принципы были отброшены, ленинцы уничтожены.Власть наз. СОВЕТСКОЙ но фактически она стала властью номенклатуры,притом исключительно одной партии КПСС,которая благодаря новой конституции получила полный контроль над выборами,народ стал бесправным, полвлялось все больше и больше “врагов народа” Это привело к репрессиям 1937 1938 гг, и к голодомору.

 • Сармат

  Сармат.Викладені вище думки було надруковано у відповідь на заклик Петра Симоненка “Судити Ющенка трибуналом” , я їх подав без коррекції ,саме через це є якісь відхилення.

  • admin

   Дякую за коментар. Я навіть було подумав, чи не опублікувати його окремим дописом – бо й довгий і наче змістовний. Але почитав до кінця – побачив, що таки “є відхилення”, як ви кажете. Тобто, відбутися просто коректорською правкою не вийде. Треба таки переписувати, бо якийсь він розхристаний, не цілком доладний, незв’язний, хоча й щирий.

   Якщо хочете – допишіть його, якось впорядкуйте – опублікую.

   Але загалом коментар ваш щирий, справжній, і здебільшого я підтримую висловлене в ньому. Тема Ющенка, й недостатньої вдяности, шани, визнання цієї особи з боку українського народу – наразі на часі. Це одна з найважливіших тем, про яку слід вести мову. І недарма всіляка антиукраїнська погань і досі щирить зуби на Ющенка – боїться (значить, як то в них сприймається, “поважає”). Тому й пишуть всіляку бридоту – це треба розуміти.

 • олексій

  дякую за статтю і за коменти. ви влили чисту кров.

  • admin

   Прошу, приєднуючсь до ваших подяк коментаторам. Мабуть, тре буде таки закинути цей допис на Народну правду – подивимось, яка там буде реякція.

 • Таня

  Не коментую статтю. Просто хочу написати. Я горда і щаслива з того, що в моєму житті був, хоч і не довгий, але такий період, коли я могла сказати: “Президент України – Віктор Андрійович Ющенко”. І ходити на вибори вважаю вартим заради того, щоб хоча б колись у далекому майбутньому, мати можливість знову сказати це.

  • АллаМ

   Згідна з Вами, Таню! Пройде ще багато років допоки ми, українці ,зрозуміємо і оцінимо президента Ющенка.

 • Сармат

  Добрий день Таню! Думаю доживем,така нагода ще трапиться. Не падаймо духом!! Як казав Великий Тарас “Борітеся, ПОБОРЕТЕ Вам БОГ помогає!!
  Почитай відкритий лист Павличка Ющенку В.А.
  Я прихильник Ющенка але погоджуюся з Павличком.!

Відповісти

  

  

  

Можна вживати такі мітки HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Сповіщення

Сповіщення на пошту:

Надається FeedBurner

Архіви