Анекдоти про Садового-мера

Іржавий паровик Садовий Львів – узагалі проблемне місто. Зокрема, там є дуже значні проблеми з водопостачанням. Окрім того, в тому славному місті є й ще одна велика проблема – це тамтешні мери.

Не встигли львів’яни призабути такого собі баняка-Буняка, як вискочив новий прищ – садовий – і тоді у Львові загострилися ще й транспорті проблеми. Тепер львів’яни часто марно намагаються вгадати, яка саме маршрутка ще може їхати в їхній район міста. В такі миті львів’яни згадують незлим тихим словом Садового, якому спало на гадку впроваджувати нову недолугу транспортну схему міста.

Про маразматичний експеримент мера Садового у соціальних мережах Інтернету й заплутаними мережами транспорту в час пік уже гуляють анекдоти.

 

Політ фантазії

— Пане Садовий, а які тепер маршрутки їздять на вулицю Виговського?
— Ну, це дуже просто запам’ятати: ми перейменували 67 на 32, 32 на 18, 18 на 10… Але немає меж досконалості!

 

Зростання продуктивности

Тепер, завдяки меру Садовому, львівські лікарі-трансплантологи роблять удвічі більше пересадок — дорогою на роботу.

 

Садо-мазо

Якщо у Львові бачиш біл-борд з написом “Ми чекаємо на Євро-2012!”, знай — реклама цинічно бреше! Замерзлі люди під біл-бордом насправді чекають маршрутку…

 

Теорія Садо-штейна №1

Телеканал Садового розхвалює нову транспортну схему: “Тепер у Львові наявні хордові, радіальні, концентричні, синусоїдні, та тангенціальні маршрути. А також — прямі, криві та викривлені в просторі й часі. І це — тільки 1а!”

 

Отаке. Зрештою, що ж тут сказати? Мазохізм у львів’ян, мабуть, у крові – тим-то вони обирають собі таких мерів. Зрештою, не дарма ж то батьківщина великого українця Захера-Мазоха.

Мало? Читайте ще анекдоти про Львів, і анекдоти про українців.

Додано 09.11.2012: Транспортна схема у Львові. Шостий місяць. Все по-старому.

Доречні дописи:

  1. Анекдоти про Януковича. Серія 2
  2. Анекдоти про покращення
  3. Анекдоти про Януковича. Наша пісня гарна й нова…

Відповісти

  

  

  

Можна вживати такі мітки HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Сповіщення

Сповіщення на пошту:

Надається FeedBurner

Архіви