Україна й навколо: цікаві дописи

Це чергова добірка дописів, рекомендованих для прочитання. Тут автор збирає найцікавіше, що трапилось йому прочитати впродовж кількох попередніх місяців.

Минулого разу такий огляд був присвячений виданню АргументУА – яке й справді цілком заслуговує на увагу, адже, один допис із того видання наводиться й у цьому огляді.

Отже, про Україну:

А тут іще розумування. На цей раз від Корчинського. На скажу, що є його прихильником, але фігура він колоритна – не можна не помітити. Зрештою. й дописи у нього – принаймні декотрі – варті уваги. Хоча спочатку те чтиво нагадувало бутерброд із поролоном – наче й смачний, але прожувати таки не просто, – парочку таки відібрав:

  • Нащадки тих, хто залишився “Нажаль, Янукович – таки правдивий українець. Єнакієвський період історії України нічим не відрізняється від батуринського”
  • Ad majorem Dei gloriam! “Більше аніж кредитів Україна потребує великих ідей, висловлених у рішучій формі. Не одержавши місію, вона не подолає апатію для здійснення економічних реформ. Не послухається націоналізму, який є необхідним інстинктом самозбереження нації. Навіщо їй самозбереження, коли вона не знає, навіщо жити?”

Для різноманітности наведу й поклик на двох москалів. Один Вячеслав Костиков. На просторах Родины чудесной…:

Мы так привыкли к своему мнимому величию и к своей мнимой непорочности, что даже злодеев, губителей собственного народа, превративших страну в огромный концентрационный лагерь по имени ГУЛАГ и в зону постоянного страха, до сих пор выгораживаем и даже записываем в герои.

Цілком здорові судження, що приємно, адже почитавши той московський, чи то навіть “український”-москво-орієнтований Інтернет можна подумати, що психічно здорових там уже не залишилось.

А друга – Юлія Латиніна. Особа, в чомусь подібна до Корчинського: з нею иноді просто неможливо погодить – надто вже кудись “не туди” її заносить, але й не помітити її неможливо, тим паче, що якщо влучає – то пише таки незле. От і наразі, на мою думку влучила вона “в десятку”:

По мере того как избиратели превращаются в иждивенцев, бюрократы превращаются в социалистов; идея равенства уничтожает идею свободы. Конвент заседает снова; во Франции правит Олланд, в США — Обама. Неизбежность кризиса

Иншими слова, нинішня світова “фінансова криза” насправді ніяка не фінансова – то криза ідеологічна – криза соціялізму. А страхітливість становища в тому, що того майже не розуміють, тому й пропонують фальшиві ліки – то ж хвороба лише загострюватиметься.

На й нарешті, щоби відійти трохи від питань політичних чи навколо-політичних:

Зрештою, треба колись же ж і відпочивати. Як бог дасть, то схожу сьогодні до лісу – пляжі мені, на жаль, не “світять” – тим більше, кажуть уже пішли гриби. А ви ходите до лісу?

Доречні дописи:

  1. Відео з Ютубу про історію України
  2. “Критика” й критика
  3. Дебільна політика й прекрасні церкви

Відповісти

  

  

  

Можна вживати такі мітки HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Сповіщення

Сповіщення на пошту:

Надається FeedBurner

Архіви