Янукович – головний “молочний мафіозі”?

Корова з-заду, хвістЯнукович зіграв на боці “молочної мафії” – закон, який сприяв підвищенню закупівельної ціни на молоко, заветований.

3 липня 2012 року в “чорний вівторок”, коли в порушення Конституції та законодавства “кнопкодави” з Верховної Ради голосували Закон Колесніченка-Ківалова, Янукович наклав вето на Закон, який сприяв підвищенню закупівельної ціни на молоко, обмежував ріст цін на готову продукцію та регулював взаємовідносини селян – виробників молока і закупівельників.

Партія регіонів черговий раз проявила свою справжню суть. Намагаючись розколоти країну, заробити кілька відсотків на виборах до парламенту та розтоптати святі українські цінності, регіонали разом із своїми сателітами – комуністами, литвинівцями та “тушками” проголосувати за українофобський
Закон Колесніченка-Ківалова. Цей закон нищить українську мову.

Виявляючи свою українофобію, регіонали топчуться й по соціальних правах українців. Саме соціальна та національна українофобія стали візитівкою Партії регіонів та її сатрапів на місцях. Закон України, яким молоко ставало об’єктом державного регулювання, був ухвалений виключно завдяки активності селян, які дослухалися до заклику Всеукраїнського об’єднання “Свобода” й бойкотували “молочну мафію”, організовували акції протесту в усій країні. Закон однозначно б сприяв підвищенню закупівельної ціни на молоко та мінімізував би спекуляції з боку заготівельників.

Череп коровиОднак Янукович був проти Закону та інтересів селян. Він відверто зіграв на боці “молочної мафії” з Партії регіонів. Очевидно його влаштовує ситуація, коли селяни ледь виживають в умовах відверто злочинних, занижених цін на молоко, а його однопартійці заробляють надприбутки. Цих мародерів влаштовує ситуація, коли селяни вирізують худобу, а поголів’я ВРХ зменшується щороку в рази. Вони відверто знищують українське село, як колиску української нації.

Це свідома політика: одночасно нищиться мова, нищиться село, планується захоплення української землі. “Протистояти українофобському наступу можна тільки дією. Всеукраїнське об’єднання “Свобода” закликає всіх селян бути готовими захищати свої інтереси. Разом ми відстоїмо свої права. В новому скликанні Верховної Ради фракція “Свободи” внесе й ухвалить законодавство, спрямоване на розвиток молочного тваринництва та підвищення закупівельних цін на молоко. Ми будемо ініціювати програми розвитку молочного тваринництва на рівні областей, районів. Ми змусимо “молочну мафію” зважати на виробників молока і давати їм адекватну ринкову ціну”, – каже голова Хмельницької “Свободи” Ігор Сабій.

Джерело: Свобода Хмельниччина.

***

Корова висунула язикаОтаке скаженство від регіоналів. Так би мовити, вихід на новий рівень – навіть закон уже було ухвалили, то й тут український головйолоп Янукович його провалив.

Бо свого часу, за такого поганого Кучми, той таки пам’ятав, що перед виборами “треба ж нарощувать позитиви”. І щось таки робив.

А Януковичу вже все пофіг. Закон про ціни на молоко – заветований, навіть закон про пільговий режим для українських інформаційних технологій (внесений – сміх і гріх – Януковичем-молодшим) також заветований! Зате от злодійський, антидержавний, українофобський закон Педофілова-Підрахуя (Колесніченка-Ківалова) – ні. І плювати головйолоп хотів на вибори. Усе, що бодай трохи на користь, заветує, а все, що на шкоду – підпише.

Та хто ж того Януковича нарешті таки запросить на полювання?! бо скажених же собак пристрелюють, а тут, видається, саме той випадок.

Доречні дописи:

  1. Ціна молока: як перемогти “молочну мафію”
  2. Звернення Київської міської організації ВО "Свобода"
  3. Янукович – наркоман-збоченець? Частина 3

Відповісти

  

  

  

Можна вживати такі мітки HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Сповіщення

Сповіщення на пошту:

Надається FeedBurner

Архіви