“Свобода” провела Парад вишиванок у Хмельницькому

Парад вишиванок по вул. Кам'янецькій24 серпня 2012 року з нагоди 21-річниці Дня Незалежності України Хмельницька міська організація ВО “Свобода” провела традиційний святковий Парад вишиванок. За оцінками журналістів місцевих ЗМІ участь у велелюдному Параді взяло кілька тисяч хмельничан і гостей міста.

Парад вишиванок відбувся вже традиційно з ініціативи Хмельницької “Свободи”. Щороку до святкової колони долучається все більше й більше хмельничан і гостей міста. Українці приходять святкувати День Незалежності зі “Свободою” сім’ями. Щоразу в колоні все більше дітей, молоді — ровесників Незалежності. Наймолодшому учаснику Параду виповнилося всього лише… 1,5 місяці, своїм одягом усіх вразив і тримісячний козак Кирило.

Парад вишиванок по вул. Кам'янецькійКолорит вишиванок щороку стає різноманітнішим, як власне й саме святкування. Цього року кількатисячна колона дарувала хмельничан українські пісні, танці, наповнюючи найвеличніший для кожного українця день щирим національним духом та атмосферою свята.

Одягнуті в український національний одяг, зі свободівською та державною символікою, учасники святкового Параду вишиванок під стрілецькі й повстанські пісні у виконанні духового оркестру пройшли центральними вулицями міста — від майдану Незалежності до кінотеатру ім. Шевченка.

Та кількість хмельничан і гостей міста, які взяли участь у Параді, засвідчила — українці єдині, вони готові протистояти будь-яким зайдам і розбудовувати Українську Національну Державу. І сьогодні українці, всі разом, зі «Свободою» на чолі спроможні протистояти наступу антиукраїнських сил.

Святковий Парад вишиванок завершився святковим концертом і народними гуляннями. Відбулися також конкурси на кращу вишиванку в номінаціях: “Дитяча вишиванка”, “Чоловіча вишиванка”, “Жіноча вишиванка”. Переможці отримали квитки на концерт гурту “Океан Ельзи”.

Упродовж концерту хмельничан і гостей міста з Днем народження України вітали голова Хмельницької обласної організації ВО “Свобода”, депутат обласної ради, кандидат у народні депутати в окрузі №189 Ігор Сабій, кандидат історичних наук, депутат Хмельницької міської ради Олександр Симчишин, кандидат у народні депутати Олександр Мирний.

Свободівці наголосили, що незважаючи на потуги ворогів, Українська Держава є. Можливо вона не та, за яку віддавали життя мільйони Героїв, їй бракує українського змісту, й тому місія кожного українця — своїм словом, своєю дією, щоденною працею утверджувати Національну Ідею, боротися за Україну, за українську владу, власність і гідність.

Джерело: Прес-служба Хмельницької міської організації ВО “Свобода”

Доречні дописи:

  1. У Хмельницькому Партія регіонів і «Батьківщина» грабують комунальне майно разом
  2. Програма партії “Свобода” – відео
  3. Хмельницька Свобода: марш захисту української мови

Відповісти

  

  

  

Можна вживати такі мітки HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Сповіщення

Сповіщення на пошту:

Надається FeedBurner

Архіви