Програма партії “Свобода” – відео

Прапори Свободи на вітріНині, в зв’язку з виборами автор нерідко стоїть на наметі “Свободи”. Одне з питань, яке часто задають люди – де можна взяти програму партії “Свобода”.

Така програма публікувалася (скорочено) в одному з номерів газети Свобода, але на жаль той номер є далеко не завжди, тому людей доводиться відправляти до Інтернету. Але й тут своя притичина: річ не лише в тому, що Інтернет і понині є далеко не в кожного, а й тому, що документ то досить розлогий (попередня Програма захисту українців була значно коротшою), тому сприймати його не просто.

Тому нижче наводиться нетривале відео (лише 10 хв.), де викладаються й стисло пояснюються основні положення тієї програми:

 

До речі, Хмельницька Свобода має на YouTube свій канал, де висвітлюються акції Свободи, даються коментарі депутатів Свободи про актуальні питання з життя міста.

Якщо когось цікавить історія партії, яка нараховує уже більше 20 років, ви можете подивитися инший фільм:

Історія ВО “Свобода”,

(він розбитий на кілька частин, тому за покликом відкриється пошукова сторінка Ютюба з покликами на ті частини).

На, а поточні ідеологічні, чи можливо точніше, тактичні настанови можете прочитати бодай тут: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/032337/.

Доречні дописи:

  1. “Свобода” провела Парад вишиванок у Хмельницькому
  2. Хмельницька Свобода: марш захисту української мови
  3. Партії на виборах 2012: втрати й здобутки

Відповісти

  

  

  

Можна вживати такі мітки HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Сповіщення

Сповіщення на пошту:

Надається FeedBurner

Архіви