Хронічне покращення тепер також у Хмeльницькому

Міськвиконком синійСтрємітельно насувається покращення. Тому тепер буквально щодня в нашому славному місті-герої можна наштовхнутися на три, чотири купи свіжого ободряющего покращення. І якщо раніше його могли відчувати на своїй шкірі тільки жителі Донбаса, то тепер плоди того покращення можуть пожати й прості хмельничани, за що вони безмірно донбасовцям удячні. Так і кажуть: “Спасибі жителям Донбаса…”.

Покращення вже сьогодні

Наприклад, нещодавно простий син простого голови Хмельницької О-ДА! Олександр Отрута просто й невимушено отримав земельну ділянку в самому центрі Хмельницького. Особливо слід відзначити видатну роль депутатів від “Батьківщини”, що становлять більшість у міській раді. Бо це вже не перше покращення, що відбувається за їхньої активної участи.

А от инший приклад покращення. Простий житель Хмельницького, Олександр Отрута:

придбав триповерхову будівлю у ТОВ «Укрбудпокращ К» за …600 тисяч гривень. При тому, що ринкова вартість приміщення в рази вища. Така смішна ціна пояснюється тим, що ТОВ «Укрбудпокращ К» перебуває у власності голови фракції ПР у Хмельницькій міській раді Оксани Калорифер. Таку внутрішньопартійну оборудку регіонали прокрутили з колись комунальним приміщенням, яке належало громаді.

Тут, як бачите, “Батьківщина” не допомогла – мабуть, сповнена опозиційного радикалізму, вона самоусунулась від вирішення нагальних проблем міста. Довелося регіоналам покращувати самим. Якось так, мабуть.

Покращують своє матеріальне становище й добробут власних родин й инші хмельничани. Так, раніше Василь Отрута переписав частину водоймищ у Хмельницькій області на свою доньку – Світлану. А дружина Василя Отрути отримала у подарунок від студентів одного з місцевих вишів кілька десятків гектарів землі у приміській зоні.

А от, наприклад, син Василя Отрути потрапляв до ефірів центральних ТБ. Зокрема, повідомлялося, що він придбав складські приміщення площею майже 3 тисячі квадратних метрів у добродія Анатолія Зачепнюка за ціною менше 95 гривень за кв.м.. І ось, за короткий час – чергове покращення!

Далебі, з гарною здобиччю прийшли хмельничани до зустрічі Нового року. Покращення росте, шириться!…

Хто заважає покращенню

Но нє всьо еще, таваріщи, у нас харашо. Слід згадати й про декотрі окремі негативні тенденції.

Не всі ще просяклись розумінням неминучости покращення. Є й декотрі несвідомі громадяни – “казли, каторие мєшают нам жить”, як цілком правильно казав наш розумний на всю голову Пр*дент.

Але що особливо обурює, це наявність в міській раді

  • націоналістичної ультра-націоналістичної
  • фашистської
  • нацистської
  • радикальної ультра-радикальної
  • бандерівської
  • і взагалі правої ультраправої-гіперцентристсько-ультра-супєр-пупер-лівої партії право-лєвого уклона

фракції “Свобода”. Лишень подумати – вони замахнулись на святе – на покращення!

Прес-служба цієї так називаємой “Свободи” розсилає брудні пасквілі на поштові адреси всіляких казлов, каторие мєшают нам жить, і повідомляє всю правду про здобичі простих хмельничан, виставляє на показ чисту білизну їхніх законних оборудок! Коротше, баламутить усе стадо й не дає вкусіть плодів покращення втіхаря. Нє, ну … тваю мать!

Ці звірі в людській подобі не зупиняються ні перед чим! Дійшло до того, що

ВО «Свобода» неодноразово зверталася до правоохоронних органів, СБУ, Пр*дента щодо злочинної діяльності Василя Отрути на посаді голови О-ДА!.

Але слід відзначити, що правоохоронні органи, СБУ, і особисто великий геній сучасноти, проффесор, наш, з повним правом можна сказати, дорогий Пр*дент з обуренням промовчали на ці гнусні звернення.

Адже в Хмельницькій області ще доволі землі, водоймищ, приміщень, – є простір для покращення.

Враг нє прайдьот!

Усе ж таки, з глубоким удовлєтворєнієм слід визнати, що число правильно понімающіх товаріщей зростає.

Особливо треба відзначити діяльність Церкви Свідєтєлєй Покращення. Правильно оцінивши поточний політичний момент, чітко витримуючи лінію партії на розвиток покращення, ця прогресивна церква стала справжнім притоном для всіх людей доброї волі. Правільной дорогой йдете, таваріщі. (Тре буде подумати, чи не призначити Шрайка митрополитом УПЦ МП).

Инший проект: Хроники Покращень або просто ХронПокр. Що особливо приємно, покращення тут розглядаються не лише огульно, гамузом, але й звертається увага на роль окремих осіб.

І про головне. Цього року яка гарна в нас у Хмельницькому йолка! Ну йолкі-палкі.

Усі події справжні, всі прізвища – вигадані.

На основі повідомлення Прес-служби Хмельницької міської організації ВО «Свобода»

Доречні дописи:

  1. Анекдоти про покращення
  2. У Хмельницькому Партія регіонів і «Батьківщина» грабують комунальне майно разом
  3. Янукович – наркоман-збоченець? Частина 2

Відповісти

  

  

  

Можна вживати такі мітки HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Сповіщення

Сповіщення на пошту:

Надається FeedBurner

Архіви