Видалив “Українську правду” з Blogroll

2013 і кольорові стрічкаПопри обіцяний кінець світу, сьогодні 31 грудня, й ми зустрічаємо Новий рік. Життя триває й отже, маємо подвійний привід звільнитись від сміття, що надокучало нам у році минулому. Сміття, від якого звільняється автор наразі – поклик на “Українську правду” в blogroll’і (сувої блогів).

Чому “Українська правда” – сміття? Бо вона надзвичайно брехлива. Хоча й справді, можна уточнити: то навіть не сміття – то отрута. Отрута для розуму.

Звичайно, автор не завжди вважав то видання за брехливе. Навіть більше того, розглядав його десь до 2005 року як джерело варте уваги, навіть більше того – таке, що захищає українські інтереси. Але потім, якось поволі, від одного допису до иншого в тій УП почав помічати якісь недобрі, підозрілі, сумнівні речі. Декотрий час автор списував те на своє нерозуміння, чи на нерозумність окремих авторів “Української правди”, але врешті решт побачив, що думку свою слід змінити, бо від тої “Української правди” просто тхне.

Ще коли в 2009 році автор починав свій блог, то таки заніс “Українську правду” до сувою, й відтоді вона так і висіла там, хоча й бажання викинути її звідти виникало неодноразово. Далебі, можете перечитати, як автору доводилося характеризувати ту мерзенну ультра-брехливість, що якої скотилася та “правда” в коментарі одного соцопитування. Й то чи “скотилася”, а чи завжди такою й була – та автор того раніше не помічав. А тут уже на нерозуміння ніяк не спишеш… Але не хочеться розводитись про це під Новий рік.

Отже, автор з великим полегшення і приємністю видаляє поклик на “Українську правду” й ставить натомість инший: Газета по-українські. Не те, щоби це видання видавалось ідеальним – ні, і навіть досить далеким від того, чого бажав би автор. Але…

А що ви можете запропонувати? Так, автору справді цікаво, які видання можна запропонувати замість. Вартісні, розумні, справді проукраїнські. Прошу писати в коментарях.

І, звичайно, вітаю вас із прийдешнім Новим 2013 роком! Гарне число, чи не так? Зичу щастя, здоров’я, любови – того, що не купиш – і нових оленів. І – не забудьте викинути сміття.

Доречні дописи:

  1. Дебільна політика й прекрасні церкви
  2. “Критика” й критика
  3. Аргумент – нове видання, добрий старт

Відповісти

  

  

  

Можна вживати такі мітки HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Сповіщення

Сповіщення на пошту:

Надається FeedBurner

Архіви